Zadzwoń: +48 691 275 400

Home » Bezpieczeństwo Perełek

Bezpieczeństwo Perełek

Aby Wasze dzieci były bezpieczne, nasz żłobek Wesołe Perełki funkcjonuje pod pilnym okiem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Rzeszowie. Meble i zabawki posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do 3 lat, art.16. opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo – wychowawczego.

 

Kto opiekuje się perełkami?

Opiekę nad PEREŁKAMI sprawują wykwalifikowane opiekunki, czuwające przez cały dzień nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem państwa dzieci.

Żłobek Wesołe Perełki to kameralna placówka, w której nieprzekraczalna ilość dzieci uczęszczających to 15. Żłobek wyposażony jest w trzy sale opiekuńczo – dydaktyczne. Grupą dzieci opiekują się wykwalifikowane opiekunki.

Kto jest właścicielem założycielem?

Ewa Książek

Jestem przede wszystkim mamą czwórki dzieci. Kiedy dorosły już do wieku, kiedy coraz mniej potrzebowały zabaw ze mną postanowiłam nie przestawać robić tego co kocham. Pielęgnacja i wychowanie dzieci przynosi mi ogromną satysfakcję a uśmiech dzieci jest największą nagrodą za trud włożony w ich wychowanie.

Uśmiechnięte dzieci są jak perełki, które przez lata „szlifujemy” aby wyrosły na piękne, duże Perły.

Ukończyłam Medyczną Szkołę Policealną na kierunku Opieka Dziecięca z dwukrotnym wyróżnieniem Zarządu Województwa Podkarpackiego. Podczas odbywania praktyk zawodowych w żłobkach rzeszowskich, pracowałam na grupach dzieci 20 – osobowych. Po ukończeniu szkoły i uzyskaniu Dyplomu Opiekunki Dziecięcej zdecydowałam się na założenie własnego żłobka, do którego serdecznie zapraszam każdego malucha z rodzicami.

 

Bez nazwy-1 Bez nazwy-2 Bez nazwy-3 Bez nazwy-3a Bez nazwy-4

Comments are closed.